طراحی سایت و پورتال (Web Design)

امروزه, نقطه آغازین تماس مشتری با یك شركت اغلب وب سایت آن شركت است. بر این اساس حضور در شبكه جهانی اینترنت ( حتی اگر حضوری ضعیف باشد ) بهتر از عدم حضور در آن تلقی می شود. سودمندی این پدیده آنقدر جذاب است كه تعداد وب سایت ها از 133 عدد در ژوئن سال 1993 به 2500 عدد در ژوئن سال 1994 و در ژوئن سال 2001 به 28 میلیون وب سایت افزایش یافت. در دسامبر سال 2005 حدوداً 69 میلیون وب سایت وجود داشت و این عدد با سرعت غیر قابل تصوری در سالهای بعد از 2005 رو به افزایش است. آنچه اتفاق افتاده این است كه سازمان هایی كه زمانی برای اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتی برای افراد معدودی از جامعه محلی دچار تردید, درنگ و مشكل بودند, اكنون اطلاعات مربوط به محصول خود را برای مشاهده كل جهان در وب سایت خود قرار میدهند و بدین ترتیب فروش خود را هم افزایش داده اند.

مزایای راه اندازی وب سایت در كسب و كار شما:

  • شما علاوه بر تلفن, فاكس و آدرس پستی یك راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. پست الكترونیك ( ایمیل ).
  • نمایشگاه بین المللی محصولات شما با كمترین هزینه همیشه برپاست, بدون اینكه قبض آب, برق, مالیات و ... داشته باشید.
  • وقتی كسی در اینترنت مثلاً بدنبال كتاب فیزیكی می گردد كه شما آن را نوشته اید یا ناشر آن هستید در جستجوگری مثل گوگل خیلی راحت شما را پیدا می كند.
  • مشتری برای دفعات بعدی خیلی بیشتر به فروشگاه آنلاین شما مراجعه میكند, چون فاصله مشتری تا آنجا فقط یك كلیك است و هزینه ای هم ندارد!
  • هزینه تبلیغ محصولات در دنیای اینترنت بسیار كمتر از رسانه های دیگر مانند تلویزیون و رادیو است. پس می توانید كسب و كار خود را با هزینه ای بسیار جزئی به تمام دنیا معرفی كنید .
  • اظهار نظر در محیط شبكه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.
  • مشتریانی كه نمی توانند بصورت حضوری از شركت یا فروشگاه شما بازدید كنند, حال میتوانند حداقل خدمان و محصولات شما را در وب سایت تان ببینند. این مشتری ممكن است حتی در جزایر قناری باشد!
  • اگر محصولی تولید می كنید كه طیف وسیعی از نسل جوان از آن استفاده می كنند, مثلاً یك كتاب یا نرم افزار, كم كم وبلاگ ها و سایت هایی درباره محصول شما مطلب می نویسند و باعث معروف تر شدن آن میشوند, بدون اینكه شما اطلاع داشته باشد .
  • تجارت الكترونیك در جهان, علمی كاملاً ساده و جا افتاده است. اما متاسفانه در ایران به دلایل گوناگون ( از جمله نبودن كارت های اعتباری ) این مورد هنوز برای مردم ما امری نا آشناست. البته پیش بینی می شود تا دو سال آینده اوضاع كاملاً عوض شود. اما اگر شما آن روز بخواهید تازه پا به عرصه اینترنت و تجارت الكترونیك بگذارید, دیگر به پای كسانی كه امروز شروع كرده اند نمی رسید. پس همین امروز برای برپایی وب سایت خود اقدام كنید.

برای ایجاد یك وب سایت توانا و موفق, دارا بودن یك ظاهر زیبا و جذاب كه در عین ظرافت گویای توانمندی های تجارت شما باشد بسیار مهم است. كاربر سایت باید نخست مجذوب تركیب رنگ زیبا و متناسب سایت شود, سپس با دیدن نمادهای گرافیكی و اجزاء صفحه, پیام وب سایت را به خوبی دریافت كند و درك كند كه در این سایت از چه امكانات وسرویس هایی بهره مند خواهد شد چرا كه كاربران اینترنت امروزه بسیار كم حوصله هستند اگر پس از چند دقیقه مرور وب سایت متوجه موضوع و امكانات سایت نشوند قطعاً صفحه را بسته و به سراغ وب سایت دیگری خواهند رفت .

طراحی رابط كاربر امروزه در كلیه مقولات نرم افزاری, به خصوص اینترنت در سراسر دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است و جدای از مبحث برنامه نویسی و بانك اطلاعاتی و ... یك تخصص هنری مجزا به حساب می آید .

در این مجموعه برای اجرای یك پروژه وب, پس از تحلیل و مشخص شدن بخش ها, سرویس ها و ... نوبت طراحی گرافیكی می رسد طراحان این مجموعه با تخصص و تجربه چندین ساله در زمینه طراحی گرافیك و گرافیك اینترنتی, ابتدا با جستجو در اینترنت سایت های مشابه و موفقی را كه در زمینه مورد نظر وجود دارد مشاهده كرده سپس به جمع آوری تصاویر و نهادهای گرافیكی لازم می پردازند و در نهایت با ایجاد تركیب رنگ زیبا و متناسب با موضوع سایت رابط كاربر وب سایت را با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزار های گرافیكی روز دنیا طراحی می نماید .

گروه متخصص طراحی و برنامه نویسی وب شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات الماس تتیس آماده است كه با ساخت وب سایت خاص كسب و كار شما, حضورتان را در شبكه جهانی وب واقعیت بخشد.

کلیه برنامه های وب سایت و برنامه های کاربردی تحت وب که توسط شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات الماس تتیس ارائه میشود, با استفاده از زبان قدرتمند PHP و بانکهای اطلاعاتی MySql و PostgreSQL نوشته میشوند که بر روی سرورهای امن و قدرتمند لینوکس و ویندوز قابل پیاده سازی می باشند. سرعت بالا در هنگام اجرا و امنیت از دیگر قابلیتهای در برنامه های طراحی شده بوسیله PHP می باشند.

گروه متخصص طراحی و برنامه نویسی وب شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات الماس تتیس شما را در این راه از لحظه آغاز تا به مقصد رسیدن همراهی و پشتیبانی میكند.

جهت كسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش طراحی وب سایت با شماره تلفن 32334045-031 تماس حاصل فرمایید.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
© 1394 - 1383 تمامی حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات الماس تتیس می باشد.