میزبانی وب, هاست وردپرس

اساسا هاست وردپرس نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ها نیاز به منابع بیشتری دارد. حال اگر بازدید هاست وردپرس افزایش یابد منابع قابل توجهی از سرور را برای پردازش پروسه ها درگیر می کند که نیاز به بهینه سازی سایت پیدا خواهید کرد. چنانچه سرور میزبان متناسب با نیاز وردپرس کانفیگ شده باشد، با همان میزان رم و پردازنده، ظرفیت و گنجایش پذیرش تعداد بیشتری از کاربران را خواهید داشت. هاست وردپرس از سیستم شتاب دهنده Cache هوشمند ، دیتابیس Cloud ، وب سرور بهینه شده برای وردپرس، هارد NVMe و کنترل پنل محبوب cPanel بهره می برد که سرعت بی نظیری را تجربه خواهید کرد

WP-Plus1WP-Plus2WP-Plus3نام پلنWP-Plus4WP-Plus5WP-Plus6
136,950219,450274,450هزینه‌ی شش‌ماهه(تومان)356,950466,950549,450
249,000399,000499,000هزینه‌ی‌ سالیانه(تومان)649,000849,000999,000
۱۰۰۰مگابایت۳۰۰۰مگابایت۵۰۰۰مگابایت
میزان فضا
۱۰۰۰۰مگابایت۳۰۰۰۰مگابایت۵۰۰۰۰مگابایت
نامحدودنامحدودنامحدود
ترافیک ماهیانه
نامحدودنامحدودنامحدود
نامحدودنامحدودنامحدود
دیتابیس MySQL
نامحدودنامحدودنامحدود
۱ عدد۲ عدد
افزودن دامنه
۴ عدد۷ عدد۱۰ عدد
نامحدودنامحدودنامحدود
پارک دامین
نامحدودنامحدودنامحدود
نامحدودنامحدودنامحدود
زیر دامنه
نامحدودنامحدودنامحدود
نامحدودنامحدودنامحدود
اکانت FTP
نامحدودنامحدودنامحدود
نامحدودنامحدودنامحدود
آدرس ایمیل
نامحدودنامحدودنامحدود
SSL رایگان
پشتیبانی ۲۴ ساعته
سرور آمریکا
مشاهده جزئیات
جزئیات نرم افزاری
لینوکسلینوکسلینوکسسیستم‌عامللینوکسلینوکسلینوکس
cPanelcPanelcPanelکنترل‌پنلcPanelcPanelcPanel
وردپرس/ جوملا/دروپال و پرستاشاپوردپرس/ جوملا/دروپال و پرستاشاپوردپرس/ جوملا/دروپال و پرستاشاپنصب رایگانوردپرس/ جوملا/دروپال و پرستاشاپوردپرس/ جوملا/دروپال و پرستاشاپوردپرس/ جوملا/دروپال و پرستاشاپ
ApacheApacheApacheوب‌سرورApacheApacheApache
+7+7+7نسخه PHP+7+7+7
نامحدودنامحدودنامحدودPark Domainنامحدودنامحدودنامحدود
۱ عدد۲ عددAddon Domains۴ عدد۷ عدد۱۰ عدد
نامحدودنامحدودنامحدودFTPنامحدودنامحدودنامحدود
5.75.75.7نسخه MySQL5.75.75.7
نامحدودنامحدودنامحدودتعداد و حجم دیتابیسنامحدودنامحدودنامحدود
تسریع دیتابیس با MariaDB
پشتیبانی از Laravel
نامحدودنامحدودنامحدودتعداد اکانت ایمیلنامحدودنامحدودنامحدود
دسترسی IMAP, POP3 و SMTP
phpMyAdmin
رمزگذاری پوشه‌ها
نامحدودنامحدودنامحدودتعداد Sub Domainنامحدودنامحدودنامحدود
امکان پشتیبان‌گیری در کنترل‌پنل کاربر
Cron و URL Rewrite
دسترسی به DNS Management
ماهیانه ۵,۰۰۰ تومانماهیانه ۵,۰۰۰ تومانماهیانه ۵,۰۰۰ تومانDNS اختصاصیماهیانه ۵,۰۰۰ تومانماهیانه ۵,۰۰۰ تومانماهیانه ۵,۰۰۰ تومان
دیگر امکانات
۱ گیگابیت۱ گیگابیت۱ گیگابیتسرعت شبکه۱ گیگابیت۱ گیگابیت۱ گیگابیت
۲۰۰ مگابیت۲۰۰ مگابیت۲۰۰ مگابیتسرعت اینترنت (حداقل)۲۰۰ مگابیت۲۰۰ مگابیت۲۰۰ مگابیت
۱۰۰ روز بدون قید و شرط!۱۰۰ روز بدون قید و شرط!۱۰۰ روز بدون قید و شرط!گارانتی بازگشت وجه۱۰۰ روز بدون قید و شرط!۱۰۰ روز بدون قید و شرط!۱۰۰ روز بدون قید و شرط!
جزئیات جزئیات جزئیات انتقال رایگانجزئیات جزئیات جزئیات
مانیتورینگ دائمی
ارتقا به سرویس های بالاتر
تقسیم منابع عادلانه
دامنه رایگان
ترافیک مازاد
سرور آمریکا

چرا PARSNAMES را به عنوان میزبان وب خود انتخاب نماییم؟

هاست لینوکس

سرویس هاست لینوکس معمولی جهت ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور است که کدنویسی و برنامه نویسی آن بر پایه سیستم عامل لینوکس و با زبان های برنامه نویسی php یا CGI یا پرل و ... می باشد.

البته هاست لینوکس بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده، روی سرور لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما ویندوز نصب باشد به راحتی می توانید از هاست لینوکس استفاده کنید.

سرورهای این نوع سرویس، همگی در بستر شبکه ای دیتاسنترهای قدرتمند میزبانی می شوند و از کنترل پنل cPanel استفاده می کنند و وب سرور آن ها آپاچی می باشد.

Image
Image

به روز رسانی امنیت در سرور ها

Utm ها علاوه بر داشتن ماژول دیوارآتش (فایروال)، بروی سایر فعالیت ها مانند مدیریت پهنای باند ، آنتی ویروس ها ،آنتی اسپم، فیلترینگ و مدیریت لینک ها نیز مدیریت دارد

 • برقراری دیوار آتش و ایجاد شبکه خصوصی مجازی
 • ضد هرزنامه
 • شناسایی و جلوگیری از نفوذگران
 • فیلترینگ محتوا
 • مدیریت پهنای باند
 • ضد برنامه های کلاهبرداری
 • بهره گیری از سیستم دفاعی جهت واکنش سریع و بلادرنگ به هر گونه تهدید شبکه ای
 • مدیریت و تخصیص پهنای باند جهت سرویس دهی بهینه
 • سیستم هوشمند شناسایی حملات و ارائه گزارشات،ضبط و تحلیل حملات IDS/IPS

امکاناتی که دراختیار شما قرار می گیرد

تجارت خود را در دنیای مجازی، گسترش دهید. با این سرویس امکان ایجاد انواع سایتهای شخصی ، سازمانی، پرتال ها، فروشگاه های آنلاین و .... متناسب با هر بودجه ای را خواهید داشت .

 • رابط کاربری ساده و کامل
 • بهره گیری از چند Editor قدرتمند برای کدنویسی آنلاین
 • پشتیبانی بومی از امکانات امنیتی بسیار قدرتمند مانند Fail2ban, ModSecurity
 • استفاده از راهکار های احراز هویت مختلف در دسترسی به امکانات
 • استفاده از Antivirus و Anti-Spam های به روز
 • قابلیت نصب انواع سیستم های مدیریت محتوا(CMS) با یک کلیک، افزایش امنیت و Scan های امنیتی مداوم
 • نصب رایگان سیستم مدیریت محتوا (CMS)
Image

میزبانی وب اشتراکی در حقیقت بخشی از یک سرور اختصاصی قدرتمند است که به صورت ایزوله و در محیطی امن به هر کاربر تخصیص داده می شود تا به سرویس های مورد نیاز برای راه اندازی وب سایت از جمله فضای دیسک ، ترافیک ، ایمیل اکانت ، FTP اکانت و دیتا بیس ها دسترسی داشته باشد . در این مجموعه از سرویس ها سیستم عامل لینوکس با ارائه خدمات لینوکسی (متن باز- OPENSOURCE) ارائه شده است کاربرانی که طراحی اصطلاحا لینوکس بیس دارند و به افزونه های لینوکسی یا ... نیاز دارند می توانند از این مجموعه پلان مورد نظر خود را انتخاب کنند

در PARSNAMES سرویس های اشتراکی به جهت بالا بردن سرعت و بالا نگه داشتن UP TIME با ساختار مالتی سرور ارائه شده اند و هر کدام از بخش های مورد نیاز کاربر بر روی سرور قدرتمند مجزا میزبانی می گردد .

میزبانی اشتراکی پیشنهادی مناسب و البته اقتصادی جهت راه اندازی وب سایت شماست .

تفاوت میان پلان ها در امکانات قابل استفاده همانند فضای دیسک ،دیتا بیس، ترافیک ماهیانه، تعداد ایمیل اکانت، تعداد FTP اکانت و تعداد وب سایت قابل میزبانی است که بر اساس تعاریف مندرج در لیست مشخصات پلانها ارائه شده اند و بر اساس نیازتان می توانید آن پلان را انتخاب نمایید .

از طریق کنترل پنل ارائه شده می توانید نسبت به ایجاد FTP اکانت نسبت به آپلود اطلاعات اقدام نمایید .

در سرویس های اشتراکی ارائه کلیه خدمات پشتیبانی در خصوص نحوه استفاده و رفع مشکلات احتمالی به صورت 24 ساعته ارائه خواهد شد کافی است مورد را از طریق تیکت (ایمیل) ، گفتگوی آنلاین و یا تماس تلفنی به کارشناسان PARSNAMES اعلام نمایید .

بعد از انتخاب دامین ، تهیه هاست ، طراحی سایت و آپلود آن نوبت به SEO سایت می رسد . بهینه ساری در موتور های جستجو امری است که به سایت حیات می بخشد بر خلاف تصور عام ترفند خاص و آنی برای افزایش رتبه و بازدید سایت وجود ندارد. بهینه سازی و بهینه نگه داشتن طراحی است با در نظر گرفتن مهمترین معیار موتورهای جستجو یعنی "زمان" می تواند رتبه سایت شما را تغییر دهد .

انتقال سایت شما به PARSNAMES خیلی ساده انجام می شود .چنانچه دسترسی به فایل های وب سایت خودتان دارید می توانید از کنترل پنل میزبانی تهیه شده در PARSNAMES اقدام به آپلود فایل های وب سایت نمایید. برای این انتقال می توانید از اکانت FTP نیز استفاده نمایید .

در صورتی که دسترسی به فایل های سایت فعلی خود ندارید، صرفا می بایست با ارائه دهنده هاستینگ خود تماس گرفته و اطلاعات را دریافت نمایید.

اگر در رابطه با انتقال فایل های سایت خود و کار با کنترل پنل سوال دارید تیم پشتیبانی PARSNAMES به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته پاسخگوی شما خواهد بود . ما می توانیم به شما کمک کنیم تا فایل های خود را منتقل کنید و با تنظیم نام سرور ها باز هم سایت خود را ببینید .

برای راه اندازی وب سایت خوددر PARSNAMES اولین قدم ایجاد عضویت است. درسایت اصلی با انتخاب گزینه پرتال کاربری ثبت نام نمایید تا امکان ارائه خدمات مشاوره راه اندازی سایت برای شما فراهم شود .

در قدم بعدی می بایست وارد پرتال کاربری شده و پلان میزبانی مورد نظر خود را انتخاب کنید راهنمای انتخاب پلان می تواند کمک خوبی باشد . با انتخاب هر پلان مشخصات آن نمایش داده می شود .

در روند سفارش میزبانی امکان جستجو، انتخاب و ثبت دامین مورد نظر نیز وجود دارد .

در مرحله بعد و با تکمیل روند خرید مشخصات میزبانی خریداری شده به ایمیل مندرج در پرتال کاربری ارسال خواهد شد و می توانید با وارد نمودن مشخصات ارسالی به آدرس کنترل پنل مربوطه به فضای میزبانی دسترسی داشته باشید.

از طریق کنترل پنل ارائه شده می توانید نسبت به ایجاد ایمیل اکانت، FTP اکانت ، آپلود فایل ها و ... اقدام نمایید .

در صورتی که مایل هستید سایت خود را با نرم افزار های سیستم مدیریت محتوا راه اندازی کنید ، می توانید درخواست نصب CMS مورد نظر را ارسال کنید تا به صورت رایگان و اسرع وقت نصب شود .

برای اتصال دامین به میزبانی نیز می بایست تنظیم نام سرور ها روی دامین انجام شود .در صورتی که دامین خود را در PARSNAMES ثبت کرده اید می توانید ضمن ورود به پرتل کاربران به سادگی نسبت به تغییر DNS اقدام نمایید .

تنظیم نام سرور ها و آپلود اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام خواهد بود .

7 روز هفته؛ 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم