مدیریت و پشتیبانی سرور

بخش فنی شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات الماس تتیس آمادگی دارد تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان همکاری نماید.این همکاری میتواند شامل بررسی یک مشکل خاص باشد و یا مانیتورینگ و مدیریت مداوم سرور(های)شما.

واحد پشتیبانی فنی همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارد.

خدماتی که در این بخش میتوانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.

خدمات مدیریت سرور ما محدود به این لیست نمیباشد,اگر شما نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمیشود میتوانید با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

خدمات رفع مشکل

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد میتوانید از تیم فنی شرکت برای بررسی موضوع استفاده نمایید.

مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور,کنترل پنل مورد استفاده, مشکلات امنیتی, حملات DOS این موضوع را شامل می شوند.

خدمات کنترل ,نظارت و پشتیبانی

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار میگیرد که دارای مشتری بوده و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند,در این روش تیم فنی شرکت تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر,نظارت پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده میگیرد.

خدمات راه اندازی و پیکربندی

شرکت ارتباطات و فناوری اطلاعات الماس تتیس امکان راه اندازی اولیه که شامل نصب سیستم عامل,نصب و پیکربندی سرویس های مورد نیاز( مانند ایمیل سرور,DNSسرور, وب سرور,کنترل پنل و مانند این ها) میباشد را داراست.

این سرویس شامل سرورهای داخل و خارج ایران میشود,بدین معنی که اگر شما سروری بصورت محلی در داخل ایران داشته باشید تیم فنی شرکت امکان ارایه این سرویس را به شما داراست و اگر از یک دیتاسنتر خارجی نیز سرور اجاره کرده باشید بازهم تیم فنی شرکت امکان انجام این امور را دارد.

برخی از سیستم عامل ها و کنترل پنلهای مورد پشتیبانی :

  • انواع نسخه های سرور از توزیع های مختلف لینوکس که معمول ترین انها CentOS, Redhat Linux Enterprise, Debian و Ubuntu Server میباشند.
  • انواع نسخه های سیستم عامل های خانواده یونیکس شامل FreeBSD و OpenBSD
  • انواع سیستم عامل های خانواده ویندوز اعم از نسخه های مختلف Windows 2003 و Windows2008 و Windows 2012 و Windows 2016 و Windows 2019
  • سیستم های ایمیل شامل: Qmail, Exim, MailEnable, Imail
  • سیستم های DNS شامل: Bind, MSDNS
  • سیستم های وب شامل: Apache و IIS
  • کنترل پنلهای هاستینگ شامل: Hosting Controller, Helm, cPanel/WHM, CWIpanel, dotnetpanel ,Ensim, Plesk و Directadmin


جهت كسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

7 روز هفته؛ 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم